Amsterdam Centre for Globalisation Studies

Research Staff

  • dr. C.J. (Carolyn) Birdsall



    C.J.Birdsall@uva.nl
    T: 0205252981
    T: 0205252980

    Go to detailpage
  • prof. dr. R.W. (René) Boomkens

    Algemene cultuurwetenschappen, in het bijzonder cultuurgeschiedenis en beschouwing


    R.W.Boomkens@uva.nl
    T: 0205258022

    Go to detailpage
  • dr. P.H. (Peter) van Dam

    Nederlandse Geschiedenis


    p.h.vandam@uva.nl
    T: 0205254466
    T: 0205254464

    Go to detailpage
  • prof. dr. J.F.T.M. (Jose) van Dijck

    Comparatieve mediastudies


    J.F.T.M.vanDijck@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. H.O. (Huub) Dijstelbloem

    Filosofie van wetenschap en politiek (leerstoel in samenwerking met de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid)


    H.O.Dijstelbloem@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. J. (Josef) Früchtl

    Filosofie van kunst en cultuur


    J.Fruchtl@uva.nl
    T: 0205254529

    Go to detailpage
  • prof. dr. ir. B.J. (Jeroen) de Kloet

    Globalisering


    B.J.deKloet@uva.nl
    T: 0205252856

    Go to detailpage
  • Prof. G.M.M. (Giselinde) Kuipers

    Afdelingsvoorzitter Sociologie


    G.M.M.Kuipers@uva.nl

    Go to detailpage
  • dr. R.L.A. (Richard) van Leeuwen

    Religiewetenschappen


    R.L.A.vanLeeuwen@uva.nl
    T: 0205254855

    Go to detailpage
  • prof. dr. C.P. (Christoph) Lindner

    Mediastudies, in het bijzonder televisie


    C.P.Lindner@uva.nl

    Go to detailpage
  • dr. L.K. (Laszlo) Marácz

    Oost-Europese studies


    L.K.Maracz@uva.nl
    T: 0205252267
    T: 0205252219

    Go to detailpage
  • prof. dr. A.C.A.E. (Annelies) Moors



    A.C.A.E.Moors@uva.nl
    T: 0205252625
    T: 0205252504

    Go to detailpage
  • prof. dr. P.P.R.W. (Patricia) Pisters

    Filmwetenschap


    P.P.R.W.Pisters@uva.nl
    T: 0205254593

    Go to detailpage
  • prof. dr. R.A. (Richard) Rogers

    Nieuwe media en digitale cultuur


    R.A.Rogers@uva.nl
    T: 0205253352

    Go to detailpage
  • prof. dr. M.D. (Mireille) Rosello

    Algemene literatuurwetenschap


    M.D.Rosello@uva.nl
    T: 0205253808

    Go to detailpage
  • prof. dr. K.E. (Kati) Röttger

    Theaterwetenschap


    K.E.Rottger@uva.nl
    T: 0205254098

    Go to detailpage
  • prof. dr. E. (Ellen) Rutten

    Letterkunde, in het bijzonder Slavische literatuur en cultuur


    E.Rutten1@uva.nl
    T: 0205255518

    Go to detailpage
  • prof. dr. G.A. (Gerard) Wiegers

    Religiewetenschappen, in het bijzonder de vergelijkende religiewetenschap


    g.a.wiegers@uva.nl
    T: 0205252014
    T: 0205252010

    Go to detailpage

Published by  Amsterdam Centre for Globalisation Studies

2 May 2017